Російська армія посилила наступ на Часів Яр: що відомо

Російська армія посилила наступ на Часів Яр: що відомо

Український політолог та військовослужбовець Кирило Сазонов розповів про ситуацію на Харківському напрямку, а також про пекельні бої в районі Часового Яру в Донецькій області.

Відзначається, що зараз противник сповільнив наступ в Харківській області, але посилилися бойові дії поблизу Часового Яру, пише видання «apostrophe».
 
За словами військового, на Харківському напрямку російські військові змогли закріпиться в сірій зоні на північному сході, наразі противник намагається зміцнити свої позиції, оскільки продовжувати подальший наступ в цій зоні він не може через брак ресурсів.
 
«У росіян немає ресурсів та можливостей для подальшого просування, тому вони намагаються зміцнюватися там, де їх зараз зупинили, а також активно атакувати Вовчанськ», — підкреслив Сазонов.
 
На цей час обстановка в Часовому Яру загострюється все більше, окупанти зосередили у цій зоні велику кількість своїх солдатів.
ЗС РФ активно намагається прорвати українську оборону та зайти в місто, тривають пекельні бойові зіткнення.
 
Військовий звернув увагу на те, що ЗСУ вже добре знайомі з тактикою ворога на полі бою, тому зараз роблять все можливе для оборони Часового Яру.
 
Він також додав, що ворожі війська намагаються обійти з флангів та оточити місто, але поки їх дії безуспішні.
 
«Ми стримуємо противника. Праворуч фланг тримає 92-а бригада, а зліва на Лимані 3 — тя штурмова бригада утримує позиції», — сказав політолог.

11:20
209
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

news.dn.ua — це якась кремлівська помийка, якщо в ...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса