Окупанти досягають локальних успіхів на Донеччині - NYT

Окупанти досягають локальних успіхів на Донеччині - NYT

В умовах, коли армія окупантів активно просувається на Донецькому напрямку, видання The New York Times поспілкувалося з бійцями, які перебувають на передовій, щоб дізнатися актуальну ситуацію на фронті.

Командир українського підрозділу безпілотників Юрій Федоренко (Ахіллес) розповів про складну ситуацію. Через брак боєприпасів українська артилерія робить лише два постріли на день. Безпілотники використовуються для ударів по російських позиціях та доставки припасів.
 
«Ми маємо справу з абсолютно абсурдною ситуацією. Уявіть собі боксерський поєдинок, в якому є рівні боксери, але один з них може вдарити один раз, в той час як його противник може вдарити 10 разів», - сказав він.
 

Ахіллес зазначив, що російські війська використовують потужні авіабомби для знищення українських укріплень. Він показав на карті, де російські бомби зруйнували три лінії оборони, змусивши українські війська відступати.
 
«Там, де наші позиції були дуже сильно укріплені, росіяни використовували керовані авіаційні бомби, просто зрівнявши ці позиції з землею. Ось так вони підійшли впритул до Часового Яру», - додав він.
 

Командири безпілотників Січ і Шурик повідомили про важкі умови на передовій. Вони використовують безпілотники для ударів по російських позиціях та постачання припасів для своїх товаришів по службі на фронті.

Ахіллес передбачає, що російські війська зможуть захопити Часів Яр у найближчі тижні. Він сподівається на нові поставки допомоги, які допоможуть українським військам утримати місто.

19:42
546
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса