Весняний ярмарок вакансій у Покровську: "Робота Є – ти потрібен!"

Весняний ярмарок вакансій у Покровську: "Робота Є – ти потрібен!"

24 травня у місті Покровськ відбувся весняний ярмарок вакансій під назвою «Робота Є – ти потрібен!», організований Покровським міським центром зайнятості Донецької області. 

Донецька обласна служба зайнятості повідомляє, що у ярмарку взяли участь провідні компанії регіону, такі як ПАТ «Шахтоуправління Покровське», ТОВ «Шахтобудівельна компанія», ТОВ «Збагачувальна фабрика „Свято-Варваринська“, ПРАТ „Метінвест ПВ“ і ПТ „Ломбард ТОВ “Гарант капітал». Представники цих компаній ознайомили учасників з актуальними вакансіями, умовами праці, графіком роботи, соціальними пакетами та рівнем заробітної плати.
 

Окрему увагу приділили можливостям професійного навчання та компенсації витрат на оренду житла. Також було зазначено, що вакансія машиніста підземних установок, яка раніше була доступна лише чоловікам, тепер пропонується і жінкам, які готові до фізичної праці та перекваліфікації.

У ході ярмарку безробітні мали можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками роботодавців, поставити їм питання та отримати консультації з питань працевлаштування. На заході були присутні близько 100 шукачів роботи, з яких 32 домовилися про співбесіду та ознайомлення з робочими місцями на підприємствах.

16:21
175
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса