Російські війська намагаються прорвати оборону біля Білогорівки - Волошин

Російські війська намагаються прорвати оборону біля Білогорівки - Волошин

26 травня 2024 року російські окупанти здійснюють інтенсивні спроби прорвати оборону українських військових біля Білогорівки, що наразі перебуває під контролем Збройних сил України (ЗСУ).

Про це повідомив речник ОСУВ «Хортиця» Назар Волошин під час телемарафону.

«Ситуація залишається напруженою, ворог не полишає спроб прорвати нашу оборону. В районі Часового Яру й околицях тривають активні бойові дії, особливо в районі Іванівського та на підступах до Часового Яру. Противник намагається закріпитися будь-якою ціною,» — зазначив Волошин.

Він додав, що кількість штурмових дій поблизу Часового Яру значно збільшилася, особливо в районі Білогорівки, де вже відбулося 13 стрілецьких боїв.

«В районі Білогорівки ворог не полишає спроб проривати наші позиції та позиції Сил оборони,» — підкреслив Волошин, відповідаючи на питання про атаки російських військ.
 

За словами Волошина, російська сторона поширює дезінформацію про те, що Білогорівка «впала» і була передана Україні.
 
«Ця інформація не відповідає дійсності. Було кілька спроб прориву, але наші захисники вже тривалий час стримують натиск ворога, який намагається просунутися вперед та закріпитися. Населений пункт залишається під контролем Сил оборони, а ворог зазнає значних втрат на цьому напрямку,» — додав він.

Попри інтенсивні атаки, Збройні сили України демонструють високу стійкість та професіоналізм, продовжуючи утримувати свої позиції.

17:14
198
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса