Втрата Авдіївки пов'язана з нестачею солдатів ЗСУ - військовий для CNN

Втрата Авдіївки пов'язана з нестачею солдатів ЗСУ - військовий для CNN

Втрату Авдіївки пов'язують із критичною нестачею солдатів у складі Збройних Сил України (ЗСУ).

Про це повідомляє CNN у статті «Всі будуть воювати», аналізуючи ситуацію з мобілізацією в Україні.

Один із командирів ЗСУ зазначив, що відсутність достатньої кількості військових сильно впливає на здатність утримувати стратегічні позиції.
 
«Якби в Авдіївці було на 1000-1500 військовослужбовців більше, ми б могли захистити слабкі місця, через які проривався противник», — сказав він.
 

Видання вважає що проблема нестачі особового складу посилюється необхідністю мобілізувати новобранців, які часто не готові до бойових дій. Деякі офіцери занепокоєні тим, що серед новобранців можуть бути ті, хто був змушений йти на фронт і не має достатньої підготовки.

«Піхоті, що відправляється на передову, необхідна спеціальна підготовка, щоб стати професіоналами. Багато хто приходить, кидає зброю і тікає зі своїх позицій», — додав командир ЗСУ.

За інформацією журналістів, новий закон про мобілізацію спонукав багатьох українців шукати підрозділи, де вони готові служити. Проте деякі українці розглядають можливість ухилення від служби шляхом дачі хабарів і виїзду за кордон.

«Якби мені довелося вибирати між війною та виїздом за кордон, я б обрав кордон. Я б дав хабар, адже моє життя є пріоритетом», — розповів один з опитаних.
 

Цей українець також висловив думку, що Україні не вистачає зброї для повернення захоплених територій.
 
"Єдиний шлях — політична угода, яка дозволить Україні повернути свої землі", — сказав він.

CNN також зазначає, що зниження віку мобілізації до 25 років може не мати значного ефекту через високий рівень еміграції та низький рівень народжуваності в 1990-х і 2000-х роках.

18:51
538
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса