Виклики на фронті: Україна адаптується до затримок з американською допомогою

Виклики на фронті: Україна адаптується до затримок з американською допомогою

В умовах обмежень від адміністрації Байдена та затримок у поставках американської військової допомоги, Україна зазнає значних труднощів на Донецькому фронті. Російські сили продемонстрували свою перевагу, стратегічно використовуючи ці затримки та політичну невизначеність на Заході.

Про це повідомляє The New York Post.
 
«Наразі росіяни контролюють ініціативу в усіх аспектах військових операцій. Вони визначають місце та час для наступів та мають можливість збільшувати інтенсивність бойових дій без значного протистояння,» - зазначив Джордж Баррос, аналітик з питань Росії.

З травня, коли Росія активізувала військові дії, українські війська відчувають гостру нестачу сучасного озброєння та боєприпасів, що робить їхні позиції ще більш уразливими. Це призвело до втрати додаткових територій та спричинило кризу моралі серед українських бійців, які відчувають, що міжнародна підтримка не відповідає поточним потребам.

Президент Володимир Зеленський у своєму інтерв'ю висловив занепокоєння, стверджуючи, що заборона на використання американської артилерії на території Росії надала російським військам «величезну перевагу».
 

Сумніви щодо правильності такої політики досягли навіть Державного департаменту США. Після поїздки до Києва держсекретар Ентоні Блінкен закликав до перегляду цієї політики, що може зіграти ключову роль у зміні поточної ситуації.

«Потрібно переосмислити наш підхід, особливо враховуючи, що Росія використовує кожну можливість для посилення своїх позицій на кордоні,» - сказала колишня заступниця держсекретаря США Вікторія Нуланд.

Незважаючи на нещодавні збільшення американських поставок озброєнь, українські військові стикаються з тим, що існуючі обмеження значно знижують їхню боєздатність.
 
«Поки Вашингтон не змінить свою стратегію, шанси України на успішне проведення контрнаступів залишаються низькими,» — зазначив Баррос, підкреслюючи критичну потребу в зміні міжнародної політичної підтримки.

18:20
225
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Cудьям наверное по пол миллиона...
а сидіти в ЦК компартії України не западло? — офіс...
А на російських машинах чомусь їздять, та з часом ...

Последние новости Донбасса