У лавах ЗСУ спостерігаються проблеми із західною технікою та неякісними снарядами - The Daily Mail

У лавах ЗСУ спостерігаються проблеми із західною технікою та неякісними снарядами - The Daily Mail

Газета "The Daily Mail" з посиланням на неназваного артилериста повідомляє, що у лавах української армії спостерігаються серйозні труднощі із Західною зброєю.

Один з українських бійців розповів, що їм заважає воювати не тільки дефіцит снарядів, а й зношеність західних знарядь, саме тому перевершити окупаційну армію стає важко.

Наразі в рядах ЗСУ досить багато бойової техніки, яка доставляється з різних країн, проте Західна техніка вимагає різних запчастин та палива, а це в свою чергу ускладнює логістику.

У виданні привели в приклад британські танки Challenger 2 та німецькі Leopard 1, де використовуються різні боєприпаси. Американські Abrams та німецькі Leopard 2 — теж.
 

В результаті військовим потрібні чотири різних типи снарядів для поповнення боєкомплекту. Також необхідно враховувати різні БМП, БТР і артилерійські системи, що ускладнює забезпечення військ.

Відомі важкі танки НАТО, такі як Abrams, Leopard та Challenger, вагою понад 60 тонн, погано справляються з погодними умовами, особливо в дощ, коли ґрунт стає болотистим. Через погодні умови вони швидко виходять з ладу, що теж негативно впливає на ведення війни, особливо в умовах масованого ворожого штурму.
 

ЗСУ не вистачає запчастин та фахівців для ремонту Західної техніки, а це часто призводить до поломок танків прямо під час бою.
Крім того, на фронті спостерігається нестача снарядів, тоді як противник сам виробляє в 2-2,5 раза більше боєприпасів калібру 152 мм, ніж всі країни НАТО для калібру 155 мм.

У зв'язку з цим, Захід активно почав постачати ЗСУ касетні снаряди, які ефективні проти піхоти та легкої бронетехніки, але не підходять для ударів по фортифікаційних спорудах.
 

Як повідомляють у виданні, на жаль, Захід не був готовий до конфлікту такої інтенсивності, коли було ясно, що в Європі вже не залишилося вільних снарядів для передачі українським солдатам, то Чехія виступила з пропозицією закуповувати їх у країнах Азії та Африки.

Однак пізніше з'ясувалося, що з боєприпасами виникли проблеми. Близько 50% снарядів, закуплених в Азії та Африці, виявилися неякісними. Відправити їх в Україну без додаткового доопрацювання не вийде, заявив глава та власник CSG Михайло Стрнад.
 

Незважаючи на низьку якість боєприпасів, чеський президент Петро Фіала повідомив, що перша партія 155-мм снарядів буде доставлена в нашу країну вже в цьому місяці, оскільки ціна на боєприпаси щотижня зростає, а з компонентами виникають великі проблеми.

Таким чином, проблеми, з якими стикаються наші бійці на полі бою із Західним озброєнням та технікою, в черговий раз підкреслюють, що необхідно відроджувати в Україні власну оборонну промисловість для довгострокової безпеки країни.

16:25
125
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса