Мобільний центр зайнятості відвідав Біленьке у Краматорську

Мобільний центр зайнятості відвідав Біленьке у Краматорську

13 червня фахівці з Краматорського міського центру зайнятості провели виїзний захід у селищі Біленьке, спрямований на підтримку місцевих мешканців у питаннях зайнятості та розвитку.

За інформацією, оприлюдненою у соціальних мережах Краматорської міської ради, захід містив три основні локації, кожна з яких зосереджувалась на певному аспекті працевлаштування.
 

Перша локація допомагала учасникам зрозуміти свої перспективи на ринку праці, включаючи визначення їх професійних сильних сторін. Тут також роз’яснювалися кроки для отримання статусу безробітного та можливості участі в суспільно корисних роботах.
 

Друга локація зосереджувалася на професійному розвитку через курси та тренінги, включно з можливістю отримання освітнього ваучера для додаткового навчання.

Третя локація надавала інформацію про доступні грантові програми, що дозволяють місцевим мешканцям розвивати власний бізнес чи відкривати новий. Особлива увага приділялася інформаційній підтримці та демонстрації використання онлайн-сервісів служби зайнятості.

15:56
184
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса