Захоплення нових територій: ЗС РФ просунулись у Донецькій області

Захоплення нових територій: ЗС РФ просунулись у Донецькій області

Згідно з недавніми заявами аналітика Юліана Рьопке з німецького видання BILD, російські війська продовжують своє просування на південь від Сіверська на Донеччині, захопивши важливі стратегічні позиції.

Рьопке зазначає, що в ході інтенсивних бойових дій, російські війська змогли взяти під контроль село Новоолександрівка, що стало частиною їхньої більшої стратегії з розширення плацдарму в районі Очеретине. Це сталося після ряду успішних дій, що почалися з прориву на північний захід від Авдіївки, де російські війська просунулися на 3 кілометри вглиб українських територій.

Згідно з аналітиком, Збройні Сили України (ЗСУ) змогли тимчасово зупинити просування противника до середини травня. Однак, російські сили відновили наступальні дії і, станом на останній тиждень, значно посилили свою присутність у районі.
 

«За останній тиждень російські сили провели масштабні наступальні операції, що призвели до захоплення Новопокровського та майже повного контролю над Новоолександрівкою,» - повідомляє Рьопке.
 
Він також підкреслив, що Росія втрачає приблизно тисячу солдат щотижня у вбитих та поранених, роблячи ставку на велику кількість втрат для досягнення своїх цілей.

15:30
177
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса