Російська пропаганда поширює інформацію про нібито використання ЗСУ хімічної зброї

Російська пропаганда поширює інформацію про нібито використання ЗСУ хімічної зброї

Нещодавно Міноборони РФ оприлюднило кадри, які начебто демонструють виявлену в Авдіївці українську хімічну лабораторію, призначену для виробництва бойових отруйних речовин.

Проте, ця інформація сприймається як черговий елемент російської інформаційної війни, спрямований на дискредитацію Збройних Сил України (ЗСУ).

За твердженням російських окупантів, під час інженерної розвідки нібито була знайдена лабораторія з обладнанням для виробництва отруйних речовин. Вказувалося також на знахідки таких компонентів, як сірчана кислота та ціаністий натрій.
 
Втім, подібні заяви не підтверджені жодними незалежними джерелами й виглядають як типовий приклад російської пропаганди з метою дискредитації військово-політичного керівництва України.

Також російська сторона звинуватила ЗСУ у використанні кустарних боєприпасів з токсичними хімікатами, які нібито скидали з дронів. Ці звинувачення базуються на словах так званих «свідків» та розповсюдженні міфів про «синильну кислоту» з присмаком гіркого мигдалю, які насправді є характерним прикладом маніпулятивних методів.

Експерти підкреслюють, що без незалежного перевірення та залучення міжнародних організацій такі твердження слід сприймати зі скепсисом, оскільки вони часто використовуються в інформаційній війні для виправдання власних агресивних дій або дискредитації противника на фоні військових невдач.

10:55
152
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

прикордонна служба завжди була хабарниками
Дійсно зносили монумент, але автору статті чомусь ...
Насправді зруйнували не пам'ятник Хмельницькому, а...

Последние новости Донбасса