Росіяни знову встановили свій прапор у Мар’їнці

Росіяни знову встановили свій прапор у Мар’їнці

Військовий експерт і майор запасу ЗСУ Олексій Гетьман розповів, що більша частина населеного пункту Мар'їнки в Донецькій області, а це близько 70%, знаходиться під контролем окупантів, решта 30% міста належить до сірої зони.

У рашиських ЗМІ пишуть, що «за ЗСУ залишилося не більше двох будинків біля західного кордону міста», і зараз наші захисники будують основні укріплення за кілька кілометрів на захід від Мар’їнки, пише видання «vsn».

Український військовий розповів, що від Мар'їнки вже нічого не залишилося, її практично зрівняли з землею. Зараз це руїни на місці колишнього населеного пункту.

Також він зазначив, що на Мар'їнському напрямку російських військ спостерігається набагато менше, ніж в районі Авдіївки.

На Авдіївському напрямку у противника ціла армія, приблизно 40 тисяч особового складу, тактика проведення штурмів в цілому однакова, що на Мар'їнському, що на Авдіївському напрямку.

Олексій Гетьман підкреслив, що незважаючи на меншу кількість російських бійців в Мар'їнці, вони все одно влаштовують лобові атаки і «м'ясні штурми», оскільки у них на фронті спостерігається велика кількість озброєння, авіації, артилерії та плануючих бомб.

Нагадаємо, що нещодавно російські війська вже вивішували прапор у західній частині Мар’їнки.

13:40
302
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса