Окупанти просунулись вперед поблизу Вугледара

Окупанти просунулись вперед поблизу Вугледара

Окупанти змогли захопити близько двох квадратних кілометрів на Мар'їнському та Вугледарському напрямках.

У повідомленні джерела йдеться: «Противник просунувся в районі балки Солоненька, зайнявши ряд лісосмуг на ділянці шириною до 1,95 км і в глибину до 1,05 км», пише видання «Реал».

Військовий експерт і укладач фронтових карт DeepState підтвердив цей факт, опублікувавши відповідні карти за дев'яте і десяте лютого. На другій карті червоним пунктиром і штрихуванням позначена територія, де окупанти змогли закріпитися.
 
 
Нагадаємо, раніше західне видання UA War Infographics повідомляло, що наразі українська система ППО збиває на третину менше безпілотних літальних апаратів типу «Шахед», ніж це було раніше. 

За останні два місяці частка знищених БПЛА впала на 33%. Якщо в грудні ефективність знищення безпілотників становила близько 90% і вище, то до першого тижня лютого цей показник знизився до 60%.

Серед причин зниження ефективності роботи ППО аналітики називають появу безпілотників «Шахед» із реактивним двигуном, які здатні розвивати швидкість до 450-600 км/год, використання теплових пасток на ракетах, які летять разом із БПЛА, а також нічне маскування.

15:55
739
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса