Окупанти просунулися до головної лінії оборони в Авдіївці - ISW

Окупанти просунулися до головної лінії оборони в Авдіївці - ISW

Ситуація в Авдіївці наразі дуже важка, за інформацією американських аналітиків, окупаційні війська змогли просунутися до головної оборони ЗСУ вздовж вулиці Грушевського.

Як повідомляють в Інституті вивчення війни (ISW), наразі бої тривають на північно-західній околиці населеного пункту і в південній частині, пише видання «Фокус».

У пропагандистських ЗМІ росіян кажуть, що війська РФ контролюють близько 17,5% території Авдіївки, в ISW ж не підтверджують цей факт, за їхніми даними на 14 лютого, противник захопив приблизно 15,4% міста.

Російські «військові кореспонденти» також повідомили про просування своїх військ на північ від Авдіївки, в районі Авдіївського кар'єру, на південь від Авдіївського коксохімічного заводу на відстань до 1,4 км в ширину і 930 метрів в глибину на південь від Авдіївки в районі Опитного. Проте, експерти ISW не виявили візуальних підтверджень цих тверджень з боку Росії.

Важкі бої за минулу добу зафіксовані поблизу Новобахмутівки, Степового та Очеретиного, біля Північного, Тоненького, Невельського та Первомайського, а також поблизу ресторану «Царська охота».

За інформацією українських військових, які воюють на цьому фронті, ворожі війська сконцентрували на Авдіївському напрямку близько 50 тисяч бійців.
 

Керівник ГУР Міноборони Кирило Буданов заявив, що ситуація в Авдіївці хоч і важка, але не критична, говорити про результати поки рано.

«В Авдіївці ситуація важка, всі це знають. Але сказати, що щось там зовсім критичне – я б так не сказав. Є проблеми з проривом центральної частини міста, але все ж не більше того. Все вирішать, скажімо так, рішучі дії або з їх, або з нашого боку», — зазначив начальник.

11:19
684
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса