ЗСУ відчувають відчайдушний брак боєприпасів – Forbes

ЗСУ відчувають відчайдушний брак боєприпасів – Forbes

У виданні Forbes заявляють, що в той час як республіканці в Конгресі США продовжують блокувати військову допомогу Україні, її захисники відчувають гостру нестачу боєприпасів на полі бою.

У матеріалі видання йдеться, що півроку тому ЗСУ випускали до 6000 снарядів на добу, а на деяких ділянках фронту не поступалися за інтенсивністю російським обстрілам, пише «texty.org».

Зараз, коли республіканці почали блокувати допомогу українській державі, військові випускають лише 2000 снарядів на добу, тоді як окупанти не шкодуючи снарядів випускають до 10 000 на день.

Ця нерівність, на думку авторів видання, є головною причиною того, що ворог поступово просувається в районі Авдіївки.

У Forbes підкреслили, що незважаючи на блокування допомоги в Конгресі, президент США Джо Байден має можливість допомогти Україні. Він має право продавати зі знижкою або навіть роздавати будь-яку доступну зброю, яку американські військові вважають зайвою для своїх потреб. Однак американський президент не вживає таких дій.

Напередодні радник з питань національної безпеки США Джейк Салліван закликав Конгрес якнайшвидше затвердити додаткове фінансування для України, оскільки, за повідомленнями, її військам не вистачає боєприпасів, а вони продовжують оборонятися від масованих окупаційних атак.

Салліван закликає Палату представників швидше ухвалити закон про підтримку Києва, адже у ЗСУ закінчуються боєприпаси на фронті. Ворожі війська тиснуть з усіх боків, атакую як з землі, так і з повітря, виснажуючи українських військових.

18:15
140
RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...

Останні коментарі

Та да, успіхи непогані. Авдос, Ласточкине — це ще ...
Украина движется на Запад!!! Слава Украине!!!
зачем пиздеть....3бригада пишет что они еще не выш...

Последние новости Донбасса