Легкоатлетка з Донеччини виборола бронзову медаль на чемпіонаті України

У Києві з 2 по 4 лютого пройшов Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед дорослих та молоді.

Понад 400 українських спортсменів з 22 областей прийняли участь у змаганнях, пише видання «Східний проект».

У Чемпіонаті вдало виступила представниця Донеччини Марія Ларіна, яка є студенткою 3-го курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» Донбаської державної машинобудівної академії.

Дівчина стала 4-ю серед дорослих і 3-ю серед молоді, показавши відмінний результат в штовханні ядра в 14,34 м., та сдобула бронзову медаль.

Відзначимо, що Марію тренують до змагань Ольга і Олексій Семенови, а також Іван Романенко.

У ДДМА розповіли, що спортсмени з Донецької області показали гідний результат у командному заліку і посіли третє місце, набравши 1110 очок.